(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Orbitrek (Nr 5216466)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

74

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 415.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Łupice

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej znajdują się na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się dodatkowo przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i niełatwo przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie popakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może ulegnąć defektowi, należy zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go rozkręcić oraz osłonić wszystkie części oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w kartonie zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i gabaryty, jak również ilość elementów potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.