(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Orbitrek (Nr 5412042)

Długość [m]:

1.48

Szerokość [m]:

0.58

Wysokość [m]:

1.58

Waga w kg (łączna):

53

Liczba sztuk:

1

Dystans: 598.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Święciechowa

Od 11 lis 2019 do 24 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Policzyzna

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej mieszczą się na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży oraz z trudem można przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być solidnie spakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest zastosować do zabezpieczenia takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go rozkręcić i osłonić wszystkie części oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce zapchać materiałami lub styropianem. Sprzęt nie powinny przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odległość między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i wymiary, jak również ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.