(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

orbitrek (Nr 6737491)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.65

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 331.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zazwyczaj spotykamy na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się także między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i z trudem można przetransportować go samemu.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze spakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może szybko ulec awarii, należy użyć do osłony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go zdemontować oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku opakowania – zadbajmy wobec tego o to, żeby luźne obszary w paczce zapchać gazetami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego rzutuje odcinek między adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.