(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Orbitrek (Nr 8237893)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Orbitrek
Wpisane wymiary
175 x 65 x 184 cm
Wpisana waga
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
533 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 16 gru 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kazimierza Wielka

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki oraz z trudem można przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy musi być solidnie popakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne pudła. Kiedy sprzęt może szybko ulec awarii, bezpiecznie jest użyć do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozmontować i zapakować wszystkie części z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – zadbajmy zatem o to, aby niezapełnione przestrzenie w skrzyni zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego rzutuje odległość między adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również liczba elementów koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.