(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-12-23 20:10

Orbitrek fitness, waga około 56kg samego urządzenia

(Nr 2241060)

Długość [m]:

1.45

Szerokość [m]:

0.66

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

56.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1301.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zwykle mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz ciężko przetransportować go samemu.

    Sprzęt treningowy musi być należycie spakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do osłony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - głównie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy zatem o to, aby luźne obszary w skrzyni wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego wpływa odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także ilość sztuk koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Apeldoorn, Holandia

Od 1 sty 2018 do 5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 6 sty 2018 do 12 sty 2018