(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-09-28 13:26

Orbitrek z Piaseczna do Kolna

(Nr 1163972)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

130.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 205.70 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zwykle znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy musi być solidnie spakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne torby. Gdy urządzenie może ulec uszkodzeniu, trzeba wykorzystać do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, należy go rozmontować i osłonić wszystkie elementy osobno - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz opakowania – postarajmy się zatem o to, aby puste obszary w kartonie zapełnić gazetami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na koszt transportu sprzętu treningowego wpływa odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno, 05-500

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kolno, Polska, 18-500

Termin elastyczny