(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-04-18 14:37

Orbitrekt

(Nr 2600888)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.65

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 541.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się także przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz trudno przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio popakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie wziąć oryginalne opakowania. Jeżeli sprzęt może łatwo ulegnąć defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go zdemontować i osłonić wszystkie elementy z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – zadbajmy zatem o to, żeby luźne obszary w paczce zapełnić materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny