(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 01:46

Orion

(Nr 1922765)
Orion

Marka i model:

Orion

Waga w kg (łączna):

50.00

Budżet zlecenia [€]:

30

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 20.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle cenne towary, które wydają się ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - chociaż tylko złudnie. Należycie umocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, niezbędne są cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, bowiem mają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, 28031, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calle San Enrique de Ossó, Madryt, 28055, Hiszpania

Termin elastyczny