(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-02-26 14:11

Orkan (Nr 2417116)

Długość [m]:

2.70

Szerokość [m]:

2.25

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

900.00

Dystans: 432.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie osłonić maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana głównie od wielkości i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych certyfikatów jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Łasin, 86-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebienice, 32-075, Polska

Termin elastyczny