(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-02-22 17:40

Oś z kołami

(Nr 1652880)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 514.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie osłonić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu jest zależna głównie od wielkości i wagi przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich koncesji jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 km na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Gostyń, 63-800, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Braciejowa, 39-208, Polska

Termin elastyczny