(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-06 21:09

Oś z kołami

(Nr 2138517)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 160.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wymiarów i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych uprawień jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Dębica, 39-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ludwinów, 30-311, Polska

Termin elastyczny