(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-29 18:03

Oslo - Toszek

(Nr 1472052)
Oslo - Toszek

Waga w kg:

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki reklamówki

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1532.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-05

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Odprawa celna w gestii zleceniodawcy. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

7290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 19:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 7290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka istotnych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby ustalić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Kiedy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Norwegia, Lier

30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Toszek

Termin elastyczny