(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-29 15:14

Osoba dorosła, dziecko i pies

(Nr 2331840)
Osoba dorosła, dziecko i pies

Dystans: 1366.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

Przewóz podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Cena transportu pasażerów

Koszt przewozu ludzi uzależniony jest często od długości trasy podróży, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie wiedzy na temat liczby walizek lub toreb oraz pozostałych przewożonych rzeczy – wypadałoby podać informację o szczegółowej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Określając kurs podróży dobrze jest napisać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część pasażerów podróżuje do różnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak żeby mógł właściwie obmyślić trasę.

Na przykład, za transport podróżnego razem z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 zł. Za przewóz pasażerki razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

19 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gąsawa, 88-410, Polska

20 lut 2018