(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-29 15:24

Osoba dorosła, dziecko, pies

(Nr 2331884)
Osoba dorosła, dziecko, pies

Dystans: 1373.00 km

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu ludzi

    Koszt przewozu osób uzależniony jest często od długości trasy podróży, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie informacji na temat liczby walizek i plecaków jak również innych posiadanych przedmiotów – należy przekazać informację o dokładnej wadze i o wymiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Wyznaczając kurs podróży warto napisać dokładne adresy – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł należycie obmyślić trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera razem z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 złotych. Za przewóz podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 złotych. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Gąsawa, 88-410, Polska

28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

1 mar 2018