(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 17:02

Osoba plus 20 kartonow

(Nr 2638820)
Osoba plus 20 kartonow

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 718.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, 60311, Niemcy

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Rochester, Wielka Brytania

27 kwi 2018