(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Oszklone drzwi drewniane (zapakowane) (Nr 7608181)

Oszklone drzwi drewniane (zapakowane)
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Oszklone drzwi drewniane (zapakowane)
220 x 20 x 105 cm
90 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
90 kg
Dystans
477 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Siemianice

Od 30 mar 2021 do 1 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Błonie

Od 30 mar 2021 do 1 kwi 2021


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.