(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-11-19 20:51

Owczarek belgijski-Malinois

(Nr 2165541)

Waga w kg (łączna):

20.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1792.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 12:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-29 do 2017-12-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1700 zł

ID firmy: 51108
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2017, 10:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości: (2)

Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-11-2017, 10:43
Usługi świadczymy w systemie door to door - odbieramy i dostarczamy zwierzę bezpośrednio z miejsca na miejsce. Transport odbywa się w klimatyzowanym samochodzie, w specjalnym transporterze dopasowanym do wielkości zwierzaka. Zapewniamy transportery, nie trzeba nic kupować.
Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-11-2017, 10:43
Posiadamy licencje na przewóz zwierząt a samochód spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom transportu przeznaczonym do przewozu zwierząt (zatwierdzenie inspektoratu weterynarii). Postoje odbywają się co 3-4 godziny. Każdy samochód wyposażony jest w system lokalizacji GPS z czujnikiem temperatury w kabinie, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się zwierzę. Sami jesteśmy hodowcami i właścicielami dwóch piesków.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem schorowane ani ranne. Jeśli zamierzamy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Obok paszportu wymagane są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli posiadamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Czarna Góra, 34-532, Polska

29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Luton, LU2 0HS, Wielka Brytania

Termin elastyczny