(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-04 10:43

Owczarek niemiecki

(Nr 1826408)
Owczarek niemiecki

Dystans: 2749.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-06-07, 17:42

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

2800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 19:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, waga oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. Kiedy planujemy przetransportować psa, kota lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, kiedy posiadamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madrid, España

Termin elastyczny