(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-10-26 19:06

Owczarek niemiecki

(Nr 2117130)
Owczarek niemiecki

Waga w kg:

45.00

Dystans: 377.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 17:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-28, 17:37

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

karolstrans
27-10-2017, 17:40
Witam mogę psa zabrać dzisiaj ok 20stej jutro popołudniu lub w poniedziałek lecz nie wiem jeszcze dokładnie o której. Pozdrawiam

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego odmiana, waga i szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być zatem schorowane ani zranione. W przypadku, gdy planujemy przewieźć kota, psa lub zająca trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 .

    Obok paszportu koniecznetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie informacje jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, kiedy mamy należyty przenośnik. Do transportu zwierza można stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny