(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

paczk (Nr 4720804)

paczk

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

4

Dystans: 548.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 31 lip 2019 do 4 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Od 4 sie 2019 do 11 sie 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).