(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 16:58

paczka

(Nr 1471672)
paczka

Długość [m]:

123

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

95

Waga w kg:

721.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 1976.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

299 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 22:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rakszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Bournemouth

Termin elastyczny