(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 21:42

Paczka

(Nr 1825232)
Paczka

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 797.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

545 zł

ID firmy: 39673
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 07:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 545 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. wilgotną szmatką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny