(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 11:43

paczka

(Nr 2161554)
paczka

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2760.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny