(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 18:15

paczka

(Nr 2321024)
paczka

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2331.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jastrzębie-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belfast, BT1 5GS, Wielka Brytania

Termin elastyczny