(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 19:02

Paczka

(Nr 2339788)
Paczka

Długość [m]:

0.01

Szerokość [m]:

0.01

Wysokość [m]:

0.01

Waga w kg (łączna):

0.01

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1108.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kalisz, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Craincourt, 57590, Francja

1 lut 2018