(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 17:26

paczka

(Nr 2638892)
paczka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1141.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny