(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 11:39

Paczka

(Nr 2646268)
Paczka

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

64

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1000.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, warto wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lörrach, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny