(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 5847545)

Paczka

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1369.00 km

Adres i termin nadania

Rosja, Moskwa, Moskwa

12 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

31 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).