(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6236520)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 30 x 20 cm 9 kg 1
Łączna waga: 9 kg
Dystans: 273 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 22 cze 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).