(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6264312)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
85 x 95 x 120 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 656 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

25 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

27 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, należy wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).