(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6267269)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
90 x 6 x 205 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 127 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

Od 28 cze 2020 do 29 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 29 cze 2020 do 30 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).