(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6282191)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
198 x 78 x 38 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 141 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Rawa Mazowiecka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Daleszyce

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).