(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6316428)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
160 x 50 x 180 cm 50 kg 1
Łączna waga: 50 kg
Dystans: 424 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wyszków

10 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).