(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6380434)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 100 x 50 cm
60 kg
1
Łączna waga:
60 kg
Dystans
23 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).