(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6381021)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
120 x 40 x 30 cm
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
823 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 26 lip 2020 do 6 sie 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brema, Brema

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).