(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6407162)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
75 x 75 x 65 cm 24 kg 1
Łączna waga: 24 kg
Dystans: 1630 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 4 sie 2020 do 30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 5 sie 2020 do 12 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).