Paczka (Nr 6410881)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 40 x 50 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 1845 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 1 wrz 2020 do 20 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Brighton

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).