(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6443745)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
47 x 37 x 31 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1841 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Barnsley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).