Paczka (Nr 6455680)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
40 x 20 x 10 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Serokomla

Od 18 sie 2020 do 21 sie 2020

Adres i termin dostawy

Chiny, Zhejiang, Jinhua

Od 22 sie 2020 do 22 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).