(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6456443)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 30 x 30 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
501 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Hlavní Město Praha, Praha 4

Od 17 sie 2020 do 18 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zawoja

30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).