Paczka (Nr 6469380)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 30 x 40 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 1160 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Dronten

Od 30 sie 2020 do 6 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

17 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).