(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6471153)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 20 cm 4 kg 1
Łączna waga: 4 kg
Dystans: 2148 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Korczyna

Od 4 wrz 2020 do 11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wrexham, Wrexham

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).