Paczka (Nr 6480586)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
250 x 150 x 50 cm 5 kg 1
Łączna waga: 5 kg
Dystans: 309 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Łomazy

Od 26 sie 2020 do 27 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 24 wrz 2020 do 26 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).