Paczka (Nr 6531641)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
240 x 30 x 30 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 1461 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Rożniatowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Marche, Urbania

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).