Paczka (Nr 6539122)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 80 x 120 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 1631 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 28 wrz 2020 do 11 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 12 paź 2020 do 25 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).