(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6637883)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
40 x 40 x 80 cm 60 kg 1
Łączna waga: 60 kg
Dystans: 290 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Śródlesie

Od 2 paź 2020 do 7 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Józefów Nad Wisłą

Od 5 paź 2020 do 8 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).