(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6695892)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 30 x 100 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
130 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 14 paź 2020 do 17 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 14 paź 2020 do 17 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).