(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6707930)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
150 x 70 x 100 cm
13 kg
1
Łączna waga:
13 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Nowa Zelandia, Bay Of Plenty, Rotorua

Od 31 paź 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Od 5 lis 2020 do 31 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).