(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6718658)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
145 x 25 x 73 cm 45 kg 1
Łączna waga: 45 kg
Dystans: 1559 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Koronowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Cambridge

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).