Paczka (Nr 6730836)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
30 x 40 x 30 cm 4 kg 1
Łączna waga: 4 kg
Dystans 1168 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Od 3 lis 2020 do 15 lis 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Od 3 lis 2020 do 15 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).